Buvau pirmosios tokios kelionės dalyvė, Lietuvai įstojus į ES 2004 m. Nežinau, ar tam vis dar skiriama tokie kalnai pinigų, bet mes gyvenome itin prabangiai ir daug pamatėme. Apsilankėme viename tinklaraščio įraše neaprašomame Tokijuje, sukrečiančioje Hirošimoje, jaukiame Kurės miestelyje, kur pagyvenome su šeima, elegantiškame Kiote ir egzotiškojoje Naroje. Apžiūrėjom Japonijos parlamentą, stebėjom vaikų kendo treniruotę, nemokamai patekome į kelis muziejus, dalyvavome susitikime su jaunimu. Kelionės tikslas – surinkti perspektyvų jaunimą ir paskatinti jį įsimylėti Japoniją. Tikriausiai po šios kelionės liksite suintriguoti pamatyti, kas gi slepiasi po tuo blizgančiu paviršiumi.
Informuojame apie kasmetinį konkursą
STUDY TOUR JAPAN FOR EUROPEAN YOUTH 2010!
Tai 10 dienų pažintinė programa, organizuojama Japonijos užsienio reikalų ministerijos.
Pagrindinis šios programos tikslas yra paskatinti jaunų žmonių domėjimąsi Japonija,
įvairiais šios šalies aspektais. Tikimasi, kad ateityje programos dalyviai galės prisidėti prie Japonijos ir Europos šalių ryšių stiprinimo.
Ši programa skirta 25-35 metų amžiaus (skaičiuojant iki 2010-07-30) asmenims, dar nė karto nebuvusiems Japonijoje. Kiti reikalavimai dalyviams programos skelbime.
Norinčius dalyvauti konkurse prašome pateikti paraišką (speciali forma prisegta)ir rašinį tema „What would you do to strengthen the relationship between Japan and your country (Europe or Eu)“ (anglų kalba, ne daugiau nei A4 formato lapo apimties, Times New Roman, 12 šrifto dydis, 1,5 tarpas).
Šiuos dokumentus reikia pristatyti į Japonijos ambasadą asmeniškai, siųsti paštu
(Japonijos ambasada Lietuvoje, M.K.Čiurlionio g. 82B, LT-03100 Vilnius) arba elektroniniu paštu culture [at] emb-japan.lt su nuoroda <<Study Tour 2010>>.
Dokumentų pateikimo terminas: 2010 m. liepos 16 d. (penktadienis) 17:00 val.
Informacija apie konkursą internete:
http://www.lt.emb-japan.go.jp/lithuanian/mokomoji_kelione.htm#32nd_lt
Comments 4
Labas, Daiva. Reiktų pagalbos kelionės klausimu ar galėtumėte man parašyti į mano el. p. egidijus.rumsa@inbox.lt
ačiū:)
Author
Taip, rašinėlis ir pokalbis sudaro antrankos mechanizmą. Man per pokalbį sakė, kad ambasados darbuotojams, vertinusiems rašinėlius, patiko manojo originalumas, gebėjimas nestereotipiškai pažvelgti į Japoniją. Žodžiu, būtų gerai pademonstruoti, kad domiesi šalies visuomenės pulsu, o ne vien tik Japonijos tarptautinio marketingo produktais (anime, pop zen) ar tuo, ko jau nebepamatysi (pvz., samurajų) 🙂
labai įdomus projektas, ar tais metais irgi reikėjo rašyti rašinėlį? gal duotumėt kokių patarimų dėl to rašinėlio? ačiū